Producenci
Smartkeeper NL03P1BK bloker portów Blokada portu RJ-45 Czarny 12 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zgodne porty / gniazda | RJ-45 |
| Liczba blokad portów | 12 |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Typ produktu | Blokada portu |
| Ilość sztuk | 12 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
Gwarancja 24 miesiące