Producenci
Smartkeeper U04GY bloker portów Klucz blokady portu Mini DisplayPort, Micro USB Type-B, USB Type-C Szary 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ produktu | Klucz blokady portu |
| Kolor produktu | Szary |
| Zgodne porty / gniazda | Mini DisplayPort, Micro USB Type-B, USB Type-C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,5 g |
| Wysokość produktu | 7,4 mm |
| Szerokość produktu | 19,2 mm |
| Głębokość produktu | 92,6 mm |
Gwarancja 24 miesiące