Producenci
Smarton Blackview BL8800 Pro 8/128GB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Architektura procesora | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | MT6833 |
| Typ procesora | MediaTek Dimensity |
| Taktowanie procesora | 2 x 2.2 GHz / 6 x 2.0 GHz |
| Konstrukcja | |
| Odporność na wodę | Tak |
| Klasa ochrony | MIL-STD-810H |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Odporny na upadek | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Odporny na kurz | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 83,5 mm |
| Wysokość produktu | 176,2 mm |
| Waga produktu | 367 g |
| Głębokość produktu | 17,7 mm |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy 3G | WCDMA CDMA |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| NFC | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Wydajność | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Karta graficzna | ARM Mali Natt MC2 |
| Zawartość opakowania | |
| Futerał ochronny | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny USB |
| Wyświetlacz | |
| Gęstość pikseli | 400 ppi |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | CSG |
| Ekran współpracuje z rękawiczkami | Tak |
| Typ HD | Full HD+ |
| Rozdzielczość | 2408 x 1080 px |
| Typ wyświetlacza | LCD IPS |
| Przekątna ekranu | 6,58" |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 AVI 3GP FLV 3GPP |
| Obsługiwane formaty audio | OGG IMY AAC MP3 AMR FLAC |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wsparcie OTG | Tak |
| Port USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 12 h |
| Czas czuwania | 30 dni |
| Maksymalna moc ładowania | 33 W |
| Czas rozmowy | 32 h |
| Pojemność baterii | 8380 mAh |
| Napięcie baterii | 9 V |
| Kamera | |
| Termowizja | Tak |
| Obsługiwana liczba klatek na sekundę | 30 fps (2K) |
| Typ aparatu tylnego | Quad kamera |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Czujnik kamery termowizyjnej | FLIR Lepton |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu | 1,8 |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna) | 2 MP |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 2K |
| Pozostałe funkcje | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czujniki | |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| MMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
Gwarancja 24 miesiące