Producenci
Smartphone Blackview BV8900Pro 8/256GB Pomarańczowy (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | MediaTek Helio P90 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 398 g |
| Grubość | 19,2 mm |
| Szerokość produktu | 82,2 mm |
| Wysokość produktu | 172,4 mm |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1080 x 2400 px |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Typ matrycy | IPS |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Kamera | |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 64 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
Gwarancja 24 miesiące