Producenci
Smeg BLC02WHMEU blender 1,5 l Blender stołowy 1400 W Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Podatek od substancji chemicznych (Szwecja) | Nie |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Blender stołowy |
| Zdejmowalna część tnąca | Nie |
| Części wodoodporne | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Moc | 1400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,6 kg |
| Wysokość produktu | 421 mm |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 9 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dźwignia Przyciski |
| System automatycznego czyszczenia | Tak |
| Dzbanek | Tak |
| Pojemność dzbanka | 1,5 l |
| Funkcja pulse | Tak |
| Liczba zaprogramowanych ustawień | 5 |
| Mieszanie próżniowe | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Naczynie do koktajli | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 22000 RPM |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Regulacja prędkości | Drabina schodkowa |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
| Wysokość opakowania | 503 mm |
| Szerokość opakowania | 315 mm |
| Głębokość opakowania | 285 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga opakowania z papieru | 1,97 kg |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 56 g |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Miarka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 2540 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 1250 szt. |
| Materiał | |
| Materiał dzbanka | Tritan |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna, Plastik |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał miski do mieszania | Tritan |
Gwarancja 24 miesiące