Producenci
Smeg BLF03PKEU 1,5 l Blender stołowy 800 W Różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor produktu | Różowy |
| Model | Blender stołowy |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 197 mm |
| Głębokość produktu | 163 mm |
| Wysokość produktu | 397 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Wydajność | |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Typ kontroli | Obrotowy Przyciski |
| Funkcja pulse | Tak |
| Liczba zaprogramowanych ustawień | 4 |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Prędkość obrotowa (min) | 9000 RPM |
| Ilość prędkości | 4 |
| Prędkość obrotowa (max) | 18000 RPM |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5 kg |
| Wysokość opakowania | 350 mm |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 275 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Liczba łopatek | 4 |
| Materiał | |
| Materiał miski do mieszania | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące