Producenci
Smeg BLF03WHEU blender 1,5 l Blender stołowy 800 W Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Pokrywka z otworem | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Liczba skrzydełek ostrza | 4 |
| Miarka | Tak |
| Zdejmowalna część tnąca | Nie |
| Model | Blender stołowy |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 800 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 197 mm |
| Wysokość produktu | 397 mm |
| Szerokość produktu | 163 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Wydajność | |
| Liczba zaprogramowanych ustawień | 4 |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Typ kontroli | Przyciski Dźwignia |
| Prędkość obrotowa (min) | 9000 RPM |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Ilość prędkości | 4 |
| System automatycznego czyszczenia | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Naczynie do koktajli | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 18000 RPM |
| Dane opakowania | |
| Waga opakowania z papieru | 1,06 kg |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 7 g |
| Głębokość opakowania | 275 mm |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 350 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Miarka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 1250 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 2540 szt. |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiały | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał dzbanka | Tritan |
Gwarancja 24 miesiące