Producenci
Smeg CJF11BLEU Wyciskarka do cytrusów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pokrywka | Tak |
| Miska | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Filtr na miąższ | Tak |
| Pojemnik na sok | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1 m |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Ilość szyszek prasowych | 1 |
| Ilość prędkości | 1 |
| Bezpośredni przepływ | Tak |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Materiał stożka prasowego | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 70 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 189 mm |
| Głębokość produktu | 166 mm |
| Waga produktu | 2,56 kg |
| Wysokość produktu | 281 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 30 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,7 kg |
| Szerokość opakowania | 242 mm |
| Wysokość opakowania | 348 mm |
| Waga opakowania z papieru | 1,11 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 3562 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 3130 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 1511 szt. |
Gwarancja 24 miesiące