Producenci
Smeg CJF11WHEU elektryczna wyciskarka do cytrusów 70 W Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał stożka prasowego | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość prędkości | 1 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Pokrywka | Tak |
| Miska | Nie |
| Filtr na miąższ | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Pojemnik na sok | Nie |
| Bezpośredni przepływ | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Ilość szyszek prasowych | 1 |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 70 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 281 mm |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Szerokość produktu | 189 mm |
| Waga produktu | 2,56 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,7 kg |
| Szerokość opakowania | 242 mm |
| Wysokość opakowania | 348 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Gwarancja 24 miesiące