Producenci
Smeg HBF11BLEU blender Blender immersyjny 700 W Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 700 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 414 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 850 g |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wydajność | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Prędkość obrotowa (min) | 8150 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 14850 RPM |
| Przycisk turbo | Tak |
| Regulacja prędkości | Drabina schodkowa |
| Ilość prędkości | 2 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,9 kg |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 480 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Materiał | |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące