Producenci
Smeg SMIC01 element robota kuchennego Maszyna do lodów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Podatek od substancji chemicznych (Szwecja) | Nie |
| Cechy | |
| Typ produktu | Maszyna do lodów |
| Pojemność | 1,1 l |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 30 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,9 kg |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Wysokość opakowania | 325 mm |
| Waga opakowania z papieru | 1,03 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
Gwarancja 24 miesiące