Producenci
Smeg SMSC01 element robota kuchennego
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Podatek od substancji chemicznych (Szwecja) | Nie |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Chromowy |
| Materiał obudowy | Aluminium, Stal |
| Części wodoodporne | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Waga opakowania z papieru | 540 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
Gwarancja 24 miesiące