Producenci
Snakebyte Game Tower Organizer płyt i akcesoriów Nintendo Switch i Lite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Platforma | Nintendo Switch |
| Kompatybilność z marką | Nintendo |
| Wykończenie | Plastik |
| Model | Uchwyt na dysk do gier |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 668 g |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |