Producenci
Snakebyte Zestaw Słuchawkowy HEAD:SET 4 Czarno niebieskie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Zastosowanie | Gaming |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Mikrofon | |
| Mikrofon | 2.5 mm |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| System akustyczny | Zamknięty |