Producenci
Sokowirówka BOSCH MES4000 (1000W; kolor czarny, kolor srebrny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna Szary |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Automatyczne oddzielanie miąższu | Tak |
| Pojemnik na miąższ | 3 l |
| Mieści bardzo duże owoce | 8,4 cm |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Typ produktu | Sokowirówka |
| Moc | |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 425 mm |
| Wysokość produktu | 221 mm |
| Głębokość produktu | 322 mm |
| Materiał | |
| Materiały | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące