Producenci
Sokowirówka Esperanza Carrot EKJ002 (500W; kolor inox) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Popychacz | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Sokowirówka | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 1,15 m |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 500 W |
| Materiał | |
| Materiał wykonania miski | Metal |
Gwarancja 24 miesiące