Producenci
Sokowirówka GORENJE JC 805 E II
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowalny pojemnik na sok | Tak |
| Typ produktu | Sokowirówka wolnoobrotowa |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Ilość prędkości | 2 |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 398 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące