Producenci
Sokowirówka MESKO MS 4126b
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość prędkości | 2 |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Pojemność pojemnika na sok | 0,45 l |
| Pojemnik na miąższ | 1,5 l Tak |
| Przełącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Inox |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Typ produktu | Sokowirówka odśrodkowa |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Zabezpieczenie przed niepoprawnym uruchomieniem | Tak |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Typ wtyczki | Typ C (wtyczka eur) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc nominalna | 400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla zasilającego | 1,05 m |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał sitka | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać urządzenie i przewód zasilający z dala od gorących powierzchni. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi. Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych cieczach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące