Producenci
Sokowirówka SAGE SJE430SIL2CEU1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pojemnika na sok | 2 l |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Ilość prędkości | 2 |
| Zdejmowalny pojemnik na sok | Tak |
| Pojemnik na miąższ | Tak 3 l |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak Drabina schodkowa |
| Typ produktu | Sokowirówka wolnoobrotowa |
| Średnica otworu na produkty | 8,4 cm |
| Moc | |
| Moc | 850 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Tworzywo filtra | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych cieczach. Trzymać urządzenie i przewód zasilający z dala od gorących powierzchni. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące