Producenci
Sokowirówka Tradycyjne Adler MS 4126 (400W; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość prędkości | 3 |
| Regulacja prędkości | Drabina schodkowa |
| Pojemność pojemnika na sok | 0,45 l |
| Pojemnik na miąższ | 1,5 l Tak |
| Średnica otworu na produkty | 6,5 cm |
| Pokrywka z otworem | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Typ produktu | Elektryczna sokowirówka do pomidorów |
| Moc | |
| Moc | 600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
| Wysokość opakowania | 310 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych cieczach. Trzymać urządzenie i przewód zasilający z dala od gorących powierzchni. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi. |
Gwarancja 24 miesiące