Producenci
Solar 200 S7 4216/2x16GB/2x480/3x6TB_SAS/R8i/745TQ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Ilość zatok 3.5" | 8 |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX-512 AVX 2.0 AES |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Producent procesora | Intel |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Cache procesora | 22 MB |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Liczba wątków | 32 |
| Model procesora | 4216 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 100 W |
| Liczba procesorów | 1 |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 1,02 TB |
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Gniazdo procesora | LGA 3647 |
| Skalowalność | 2S |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 48 |
| Układ płyty głównej | Intel C622 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Typ procesora | Intel Xeon Silver |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Wielkość opakowania procesora | 76.0 x 56.5 mm |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | ASPEED AST2500 BMC |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | 16 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 1 TB |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Full-Tower |
| Relingi | Nie |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Format płyty głównej | Extendend ATX |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Zasilanie | 920 W |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Złącze kabla zasilającego 1 | C13 panel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 647 mm |
| Wysokość produktu | 452 mm |
| Szerokość produktu | 178 mm |
| Waga produktu | 30 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Nieobsługiwany |
| Liczba kontrolerów LAN | 2 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Kontroler LAN | Intel® X722 Intel® X557 |
| Wydajność | |
| Typ BIOS | UEFI |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 4 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 2 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Nie |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 2 |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Poziomy RAID | 5 6 0 60 1 50 10 |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | M.2 2.5" |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 2 |
| NVMe | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 3x 6 TB + 2x 480 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Ilość zatok 5.25" | 3 |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Usługa RAID | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Łączna liczba złączy SATA | 14 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |