Producenci
Solar E 100 S9 E-2336/2x16GB/2xS960GB/731i-400W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Konfiguracje PCI Express | 1x16+1x4 2x8+1x4 1x8+3x4 |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Kanały pamięci wspierane przez procesor | Podwójny |
| Układ płyty głównej | Intel C256 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 AVX-512 AVX 2.0 SSE4.1 AES |
| Skalowalność | 1S |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Wielkość opakowania procesora | 37.5 x 37.5 mm |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | E-2336 |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 |
| Typ procesora | Intel Xeon E |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Liczba wątków | 12 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Obsługa IPMI | Tak |
| Liczba procesorów | 1 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 20 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Korekcja ECC | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Relingi | Nie |
| Obudowa | Mini Tower |
| Format płyty głównej | ATX |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Moc | |
| Zasilanie | 400 W |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Złącze kabla zasilającego 1 | C13 panel |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50-60 Hz |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10 kg |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Wysokość produktu | 362 mm |
| Szerokość produktu | 184 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 90% |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Nieobsługiwany |
| Bluetooth | Nie |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Liczba kontrolerów LAN | 1 |
| Kontroler LAN | Intel I210 |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wydajność | |
| Typ BIOS | UEFI |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 3 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 4.x) | 2 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Nie |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® TSX-NI | Nie |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Poziomy RAID | 10 1 5 0 |
| NVMe | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 2 |
| Usługa RAID | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 1,92 TB |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | 2.5" M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Łączna liczba złączy SATA | 8 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Z urządzeniem należy obchodzić się ostrożnie, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikać kontaktu z cieczami. Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy