Producenci
Solar E 110 AZ10 Ryzen 7900X/32GB/1TBSSD/2x450W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba procesorów | 1 |
| Producent procesora | AMD |
| Układ płyty głównej | AMD B650 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,6 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 9 |
| Taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Cache procesora | 64 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Model procesora | 7900X |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 48 GB |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 2 |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 60-50 Hz |
| Zasilanie | 450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 660 mm |
| Szerokość produktu | 438,5 mm |
| Wysokość produktu | 43,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | RJ-45 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontroler LAN | Intel X710-AT2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | 2.5" M.2 |
| Rozmiar SSD | M.2 2.5" |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Hot-swap | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Usługa RAID | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Uważaj na ryzyko porażenia prądem podczas instalacji i serwisowania. Nie blokuj otworów wentylacyjnych, aby zapobiec przegrzaniu. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE FCC |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy