Producenci
Solar WS AMD 5995WX/8x32GB/2TBSSD+2x4TB/RTXA6000-48GB/1200W/W11P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Procesor | |
| Taktowanie procesora | 2,7 GHz |
| Liczba wątków | 128 |
| Liczba rdzeni procesora | 64 |
| Proces litograficzny | 7 nm |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE3 AVX SSE2 SSE SSE4.2 SSSE3 AVX 2.0 SSE4.1 AES |
| Kanały pamięci wspierane przez procesor | Osiem |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 128 |
| Cache procesora | 256 MB |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 280 W |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Typ procesora | AMD Ryzen Threadripper PRO |
| Gniazdo procesora | Gniazdo sWRX8 |
| Model procesora | 5995WX |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Liczba procesorów | 1 |
| Układ płyty głównej | AMD WRX80 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Całkowita moc układu graficznego (TGP) | 300 W |
| Pamięć karty graficznej | 48 GB |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA RTX A6000 |
| Ilość DisplayPort | 4 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Układ pamięci | 8 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Korekcja ECC | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Gniazda pamięci | 8 |
| Pamięć RAM | 256 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 2 TB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Mid-Tower |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Moc | |
| Złącze kabla zasilającego 1 | C13 panel |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Zasilanie | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 467 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Szerokość produktu | 222 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT Intel® X550-AT2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a 802.11n 802.11ac Wi-Fi 6 (802.11ax) Nieobsługiwany |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Typ BIOS | UEFI |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 7 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków twardych | 10 TB |
| Interfejs HDD | SATA III |
| Interfejs pamięci SSD | PCIe Gen4 x4 |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | 2.5" M.2 |
| Całkowita pojemność dysków | 10 TB |
| Liczba zainstalowanych HDD | 2 |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Łączna liczba złączy SATA | 8 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 8 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 36 mies. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od zasięgu dzieci. Nie otwierać obudowy urządzenia, komponenty mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 36 miesięcy