Producenci
SolarEdge SE4K-RW0TEBNN4 adapter zasilający/ inwentor Automatyczna Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prąd wyjściowy | 14,5 A |
| Przeznaczenie | Panel słoneczny |
| Typ zasilacza | Automatyczny |
| Wydajność | 97,5% |
| Rodzaj prądu | DC-to-AC |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Wysokość produktu | 191 mm |
| Waga produktu | 19 kg |
| Głębokość produktu | 540 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące