Producenci
Solarny regulator ładowania MPPT 12/24 - 20A wyświetlacz LCD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj prądu | DC |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed zwarciem Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcja MPPT | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwany typ akumulatora | AGM / Żelowy |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Konstrukcja | |
| Przekrój przewodu (max) | 16mm / 6AWG |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Moc | |
| Napięcie | 12V: 20V-60V / 24V: 30V-90V (autodetekcja) |
| Maksymalny prąd ładowania | 20 A |
| Napięcie akumulatorów DC | 12 / 24 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Waga produktu | 1,47 kg |
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Wydajność | |
| Cechy szczególne | Własne zużycie prądu: <1mA (czuwanie) / 15mA (praca) / 130mA (praca z podłączonym obciążeniem) |
| Kompensacja temperaturowa | 12V: 18mV/°C / 24V: 36mV/°C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 50 °C |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy