Producenci
Sonda lawinowa PIEPS ALUMINIUM PROBE 300
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Aluminium |
| Typ produktu | Elektroniczna sonda lawinowa |
| Minimalna temperatura pracy | -20 °C |
| Kolor produktu | Szary Czarny Żółty |
| Bluetooth | Tak |
| Częstotliwość | 457 KHz |
| Maksymalna temperatura pracy | 45°C |
| Wskaźnik trafienia w zasięg | 50 cm do 0 cm |
| Konstrukcja | |
| Liczba segmentów | 7 |
| Waga i rozmiary | |
| Długość sondy | 350 cm |
| Średnica | 1,25 cm |
| Długość produktu | 3000 mm |
| Bateria | |
| Czas pracy baterii | 1,5 godz. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan techniczny przed użyciem. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od środków chemicznych. Używać zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją obsługi. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące