Producenci
Sonos Ace Słuchawki Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Połączenia/muzyka USB Type-C Bluetooth Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 191 mm |
| Waga produktu | 312 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Biały |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Diody LED | Tak |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń Volume - Multi-przycisk Objętość + |
| Technologia Virtual Surround | Dolby Atmos |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Spersonalizowany dźwięk przestrzenny | Tak |
| Świadomość konwersacji | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | 3.5 mm to USB Type-C USB Type-C na USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 1060 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas szybkiego ładowania | 3 min |
| Czas odtwarzania muzyki | 30 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| zas rozmów (ANC włączona) | 24 h |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Słuchawki | |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Średnica głośnika | 4 cm |
Gwarancja 24 miesiące