Producenci
Sony 1000043174 akcesorium do sterowania w grach Adapter
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Adapter |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 5.1 V |
| Prąd wejściowy | 0.4 A |
| Prąd wyjściowy | 2,8 A |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Głębokość produktu | 79 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Szerokość produktu | 79 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Szerokość opakowania | 255 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
Gwarancja 24 miesiące