Producenci
Sony FE 50mm F1.8 SLR Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Bagnet |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 59,5 mm |
| Waga produktu | 186 g |
| Średnica | 6,86 cm |
| Wielkość filtra | 49 mm |
| Wydajność | |
| Osłona obiektywu | Tak |
| Kompatybilność marek aparatu | Sony |
| Maksymalne powiększenie | 0,14x |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 90021100 |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 22 |
| Format czujnika obrazu | Pełna rama APS-C |
| Minimalna przesłona | 1,8 |
| Długość stałej ogniskowej | 50 mm |
| Zasięg obiektywu | 1,8 - 22 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,45 m |
| Struktura soczewki | 6/5 |
| Liczba elementów przysłony | 7 |
| Przeznaczenie | SLR |
| interfejs mocowania obiektywu | Sony E |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 47 - 32° |
Gwarancja 24 miesiące