Producenci
Sony FW-43EZ20L signage display Płaski panel Digital Signage 109,2 cm (43") LED Wi-Fi 350 cd/m2 4K Ultra HD Czarny Android 16/7
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 103 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 54 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 972 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 286 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 632 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 70 mm |
| Waga (z podstawą) | 9,8 kg |
| Waga wyświetlacza | 9,3 kg |
| Szerokość wyświetlacza | 972 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 567 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Reklama w telewizji |
| HDCP | Tak |
| Czas pracy (godziny / dni) | 16/7 |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Obsługa Apple AirPlay | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 12 kg |
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Wysokość opakowania | 695 mm |
| Głębokość opakowania | 141 mm |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 400000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Technologia interpolacji | Motionflow XR |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Wskaźnik zamglenia | 1% |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Port DVI | Nie |
| RS-232C | Tak |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| System komputerowy | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2-PS MPEG1 WEBM |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Obsługiwane formaty audio | AC4 AAC OGG |
| System komputerowy | Nie |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
Gwarancja 24 miesiące