Producenci
Sony K-55S3 55" (139 cm) Urządzenia z systemem Android UHD Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Nazwa koloru | Black |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 77 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 107 kWh |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 784 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1233 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 334 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1233 mm |
| Szerokość podstawy | 102,8 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 72 mm |
| Waga (z podstawą) | 16,3 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 713 mm |
| Głębokość podstawy | 33,4 cm |
| Waga (bez podstawy) | 16 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Miracast | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MOV AV1 WMA HEVC MPEG4 WMV MPEG2-PS VP8 XAVC S 3GPP MKV VP9 XAVC AVC MPEG1 MPEG2-TS AVS AVI MPEG2 ASF |
| Formaty kompresji | VP9 WEBM OGG AV1 |
| Technologia przetwarzania obrazu | Sony 4K X-Reality PRO |
| Obsługiwane formaty audio | AC4 OGG AAC |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Funkcja napisów | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 23 kg |
| Wysokość opakowania | 842 mm |
| Szerokość opakowania | 1362 mm |
| Wyświetlacz | |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p 1080p 720p 1080i 2160p 576p |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1600 x 900 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 1024 (SXGA) 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 1680 x 1050 (WSXGA+) 800 x 600 (SVGA) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 54,6" |
| Typ podświetlenia LED | Podświetlana dioda LED |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 50 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dźwięk Dolby Dolby Atmos |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 1.1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T2 DVB-S2 DVB-S DVB-T |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android TV |
| Tryby inteligentne | Zdjęcie Profesjonalny Gra Standardowy Dolby Vision Game Dolby Vision Bright Dolby Vision Vivid Grafika Dolby Vision Dark Kino Żywy |
| Smart TV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 12 |
| Telewizja internetowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące