Producenci
Sony PULSE Elite Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming Bluetooth Podstawka do ładowania Czarny, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 2,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 154 mm |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Szerokość produktu | 217 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Przewody | USB |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie baterii | 3,8 V |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 5 V |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 820 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 30 h |
| Pozostałe funkcje | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 48 x 16 x 8 mm |
| Mikrofon | |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Składany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
Gwarancja 24 miesiące