Producenci
Sony SA-SW3 Compact Subwoofer Czarny Subwoofer aktywny 200 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał membrany głośnika subwoofera | Papier |
| Bass reflex | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 40 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 50 cm |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 27,4 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 10,5 kg |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 47,4 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Subwoofer | |
| Bezprzewodowy subwoofer | Tak |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Średnica głośników subwoofera | 16 cm |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 200 W |
Gwarancja 24 miesiące