Producenci
Sony SF-G128T pamięć flash 128 GB SDXC UHS-II Klasa 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Klasa szybkości wideo | V90 |
| Pojemność | 128 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 299 MB/s |
| Typ pamięci RAM | UHS-II |
| Typ karty flesza | SDXC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 300 MB/s |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Żółty Szary |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna Odporność na deszcz Bryzgoszczelny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Szerokość produktu | 24 mm |
| Głębokość produktu | 2,1 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące