Producenci
Sony STR-DH190 amplituner AV 100 W 2.0 kan. Stereo Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Dokowanie Apple | Nie |
| AirPlay | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tryb czuwania | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,7 kg |
| Wysokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 284 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Audio | |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Impedancja wyjścia | 8 Ω |
| Typ odbiornika | Stereo |
| Moc wyjściowa na kanał (20-20kHz @ 8 Ohm) | 100 W |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Dysk optyczny | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów anteny FM | 1 |
| Wejścia Phono (RCA) | 1 |
| Typ podłączenia głośników | Zaciski |
| Video | |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Radio | |
| Zakresy tunera | FM |
| Ilość stacji | 30 |
| Wejścia | |
| Wielokanałowe wejście audio | RCA |
| Wejscie Audio (L,P) | 4 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wyjścia | |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 4 |
| Wtyk słuchawek | 6.3 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wielokanałowe wyjście audio | Terminale |
Gwarancja 24 miesiące