Producenci
SoundMagic ES30D - słuchawki przewodowe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Dokanałowy |
| Typ produktu | Słuchawki douszne |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 14 g |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Mikrofon | |
| Pilot zdalnego sterowania | Na przewodzie |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Słuchawki | |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Pasmo przenoszenia | 15 - 22000 Hz |
| Impedancja | 46 ? |