Producenci
Soundbar JVC TH-E534B 2.1 Dolby Atmos
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Rodzaj sterowania | Pilot zdalnego sterowania Przyciski |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wbudowany chromecast | Nie |
| Wyłącznik czasowy | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 944 mm |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Wysokość produktu | 64 mm |
| Waga panelu głośnikowego | 3,3 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Kabel zasilający HDMI |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 240 W |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Cyfrowe koncentryczne wyjście audio w | 1 |
| NFC | Nie |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Subwoofer | |
| Moc szczytowa subwoofera | 140 W |
| Wbudowany subwoofer | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera komponenty elektryczne – nie otwieraj obudowy. Przeczytaj i zachowaj instrukcję obsługi. Nie wystawiaj urządzenia na działanie wilgoci lub wody. |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośnika | 50 W |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące