Producenci
Soundbar LG S60T 3.1 kan. 340W Bluetooth 5.3 Dolby Digital Czarny (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Obsługiwane formaty plików wideo | Nieobsługiwany |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Cechy | |
| Radio FM | Nie |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Zakresy tunera | Nieobsługiwany |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii Subwoofera | 33 W |
| Zużycie energii soundbaru | 33 W |
| Pobór mocy | 66 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 28,5 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 5,7 kg |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 20 cm |
| Waga panelu głośnikowego | 2,5 kg |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 37,7 cm |
| Głębokość produktu | 87 mm |
| Szerokość produktu | 850 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 276 mm |
| Wysokość opakowania | 445 mm |
| Szerokość opakowania | 924 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS DTS Digital Surround Dolby Digital |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 340 W |
| Tryby korekcji | Bass Blast, Bass Blast+, Gra, Film, Sport, Standardowy |
| Kanały wyjścia audio | 3.1 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| Kodek bluetooth | SBC / AAC |
| Port USB | Tak |
| Wejście AUX | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) | Nie |
| Dołączony odtwarzacz/nagrywarka DVD | Nie zawiera |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Czułość głośnika niskotonowego | 86 dB |
| Impedancja subwoofera | 3 Ω |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 220 W |
| Lokalizacja subwoofera | Oddzielny |
| Bass reflex | Tak |
| Głośnik soundbar | |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 120 W |
| Ilość głośników | 3 |
| Impedancja | 4 Ω |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie LG (AV/TV) | AI Sound Pro WOW Interface |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące