Producenci
Soundbar LG S80QY (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Domyślne ustawienie głośności | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Dolby Vision |
| Tryb nocny | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Spotify Connect | Tak |
| Radio FM | Nie |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Nazwa koloru | Dark Steel Silver |
| Obsługiwane formaty audio | AAC LPCM AAC+ |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Moc | |
| Pobór mocy | 99 W |
| Zużycie energii soundbaru | 59 W |
| Zużycie energii Subwoofera | 40 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 10 kg |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 40,7 cm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 20,1 cm |
| Waga panelu głośnikowego | 4,5 kg |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 40,3 cm |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Szerokość produktu | 1000 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,7 kg |
| Głębokość opakowania | 257 mm |
| Szerokość opakowania | 1108 mm |
| Wysokość opakowania | 551 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Audio | |
| Moc RMS głośników przednich | 90 W |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Moc głośnika centralnego | 40 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus Dolby Atmos DTS:X DTS Digital Surround DTS-HD HR Dolby TrueHD Dolby Digital DTS-HD Master Audio |
| Tryb gry | Tak |
| Funkcja TV Sound Share | Tak |
| Sterowanie trybem soundbara | Tak |
| Czułość głośnika przedniego | 83 dB |
| Czułość głośnika centralnego | 83 dB |
| Kanały wyjścia audio | 3.1.3 kan. |
| Kalibracja pomieszczenia z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Tryby korekcji | Bass Blast+, Bass Blast, Film |
| Moc RMS głośnika górnego | 90 W |
| Częstotliwość próbkowania dźwięku (24bit) | 96 kHz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 480 W |
| Czułość górnego głośnika | 83 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| HDMI in | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Wejście AUX | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Port USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wejście liniowe | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5 |
| HDCP | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Kodek bluetooth | SBC / AAC |
| Subwoofer | |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 220 W |
| Średnica głośnika nisko tonowego (subwoofer) | 20,3 cm (8") |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Czułość głośnika niskotonowego | 86 dB |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Impedancja subwoofera | 3 ? |
| Bass reflex | Tak |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
| Głośnik soundbar | |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 260 W |
| Ilość głośników | 7 |
| Impedancja | 4 ? |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące