Producenci
Soundbar Philips TAB6309/10 160W 2 1 Philips1 Philips
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane formaty audio | WAV MP3 LPCM FLAC |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Tryb nocny | Tak |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii soundbaru | 18 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 811 mm |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 3,69 kg |
| Waga panelu głośnikowego | 610 g |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 16,1 cm |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 39,1 cm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 15,5 cm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 265 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,38 kg |
| Wysokość opakowania | 190 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 960 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 160 W |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Tryby korekcji | Film, Muzyka, Stadium, Głos |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus Dolby MAT Dolby Digital Dolby Atmos DTS Virtual:X DTS Digital Surround Dolby TrueHD |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDCP | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Zakres częstotliwości | 180 - 20000 Hz |
| Subwoofer | |
| Pasmo przenoszenia subwoofera | 35 - 180 Hz |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Bass reflex | Tak |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Impedancja subwoofera | 3 Ω |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
| Głośnik soundbar | |
| Impedancja | 8 Ω |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 11,4 cm (4.5") |
| Ilość głośników pełnozakresowych | 2 |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 10% |
| Liczba głośników wysokotonowych | 2 |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 120 W |
Gwarancja 24 miesiące