Producenci
Soundbar SONY HT-A3000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane formaty audio | MP3 WMA ALAC DSD M4A AAC AIFF HE-AAC SBC OGG WAV FLAC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Spotify Connect | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Wirtualny asystent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Virtual surround | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii soundbaru | 50 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Wysokość produktu | 64 mm |
| Szerokość produktu | 950 mm |
| Waga panelu głośnikowego | 4,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 3.1 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 250 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS DTS-ES Dolby Dual Mono Dolby Digital Plus DTS:X DTS 96/24 Dolby Atmos DTS Virtual:X DTS-HD HR Dolby Digital DTS-HD Master Audio Dolby TrueHD |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| HDCP | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Port USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Lokalizacja subwoofera | Wbudowany |
| Głośnik soundbar | |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 250 W |
Gwarancja 24 miesiące