Producenci
Soundbar Samsung HW-B450F/EN 2.1 kan. 300W Bluetooth 4.2 Dolby Audio Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane formaty audio | AIFF OGG WAV FLAC MP3 AAC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Q-Symphony | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 65 W |
| Zużycie energii Subwoofera | 40 W |
| Zużycie energii soundbaru | 25 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 59 mm |
| Szerokość produktu | 859 mm |
| Głębokość produktu | 295 mm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 5 kg |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 18,4 cm |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 34,3 cm |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 29,5 cm |
| Waga panelu głośnikowego | 4,99 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 431 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Szerokość opakowania | 905 mm |
| Głębokość opakowania | 228 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 300 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Audio, DTS Virtual: X |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 3 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Adaptive Sound Tryb nocny Bass Boost Wireless surround sound ready |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące