Producenci
Soundbar Samsung HW-Q600C (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Spotify Connect | Nie |
| Q-Symphony | Tak |
| Wbudowany chromecast | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | OGG AAC LPCM FLAC AIFF MP3 WAV |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 57 mm |
| Szerokość produktu | 1030 mm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 18,4 cm |
| Waga panelu głośnikowego | 3,8 kg |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 34,3 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 5,5 kg |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 29,5 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1088 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,7 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 452 mm |
| Głębokość opakowania | 238 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 3.1.2 kan. |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby TrueHD Dolby Atmos Dolby Digital Plus |
| Moc wyjściowa (RMS) | 34 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| HDMI in | 1 |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wilgoci lub wody. Urządzenie zawiera komponenty elektryczne – nie otwieraj obudowy. Przeczytaj i zachowaj instrukcję obsługi. |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 9 |
Gwarancja 3 miesiące