Producenci
Soundbar Samsung HW-Q600F/EN 3.1.2 kan. 380W Bluetooth 4.2 Dolby Atmos Czarny (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane formaty audio | AIFF AAC FLAC WAV MP3 OGG LPCM |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Nazwa koloru | Titan Black |
| Tryb nocny | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii soundbaru | 34 W |
| Zużycie energii Subwoofera | 40 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 34,3 cm |
| Waga panelu głośnikowego | 3,9 kg |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 18,4 cm |
| Wysokość produktu | 57 mm |
| Szerokość produktu | 1030 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 29,5 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 5,2 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,3 kg |
| Szerokość opakowania | 1088 mm |
| Wysokość opakowania | 440 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby TrueHD Dolby Atmos DTS Virtual:X Dolby Digital Plus Dolby Digital 5.1 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 3.1.2 kan. |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Tryby korekcji | Adaptacyjny, Game Pro, Standardowy, Rozszerzenie dźwięku przestrzennego |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| HDMI in | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 9 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony Tap Sound One Remote Control SpaceFit Sound Pro |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące