Producenci
Soundbar Samsung HW-Q60B/EN (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Q-Symphony | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane formaty audio | AIFF WMA AAC LPCM OGG FLAC MP3 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga panelu głośnikowego | 9 kg |
| Szerokość produktu | 1031 mm |
| Wysokość produktu | 104,1 mm |
| Głębokość produktu | 55,8 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 340 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos DTS Virtual:X |
| Tryb gry | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 3.1 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| HDMI in | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Głośnik soundbar | |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 340 W |
Brak gwarancji