Producenci
Soundbar Samsung HW-Q800F/EN 5.1.2 kan. 400W Bluetooth 5.3 Dolby Atmos Czarny (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AAC OGG ALAC FLAC AIFF WAV |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wirtualny asystent | Amazon Alexa & Samsung Bixby |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tryb nocny | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Funkcja dźwięku SpaceFit | Tak |
| Spotify Connect | Tak |
| Q-Symphony | Tak |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 60,4 mm |
| Waga produktu | 5,1 kg |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 7,2 kg |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga panelu głośnikowego | 7,2 kg |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 25,2 cm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 24,9 cm |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 24,9 cm |
| Szerokość produktu | 1110,7 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,3 kg |
| Szerokość opakowania | 1182 mm |
| Wysokość opakowania | 404 mm |
| Głębokość opakowania | 291 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 5.1.2 kan. |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos Dolby Digital 5.1 Dolby TrueHD Dolby Digital Plus |
| Tryb gry | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| HDMI in | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Subwoofer | |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Lokalizacja subwoofera | Oddzielny |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 11 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące