Producenci
Soundbar Samsung HW-Q930C (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zużycie energii jednostki głównej | 42 W |
| Cechy marki | q symphony, multi position rear speaker, farfield voice expansion for TV |
| Połączenia bezprzewodowe | Tak |
| Głośniki | PS-RC96B |
| Technologie bezprzewodowe | Wi-Fi, Bluetooth, Apple Airplay |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Virtual surround | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | AIFF WMA ALAC AAC FLAC MP3 OGG WAV |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 42 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 123 mm |
| Wysokość produktu | 60,4 mm |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 40,3 cm |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 40,3 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 9,8 kg |
| Szerokość produktu | 110,7 mm |
| Waga panelu głośnikowego | 5,4 kg |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 21 cm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,9 kg |
| Szerokość opakowania | 1187 mm |
| Wysokość opakowania | 585 mm |
| Głębokość opakowania | 277 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 9.1.4 kan. |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| HDMI in | 1 |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba głośników satelitarnych | 17 |
| Bezprzewodowe głośniki satelitarne | Tak |
| Subwoofer | |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 28 W |
| Średnica głośnika nisko tonowego (subwoofer) | 40,3 cm (15.9") |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wilgoci lub wody. Przeczytaj i zachowaj instrukcję obsługi. Urządzenie zawiera komponenty elektryczne – nie otwieraj obudowy. |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 17 |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 540 W |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące