Producenci
Soundbar Samsung HW-Q930D/EN 9.1.4 540W Dolby Atmos Czarny (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Q-Symphony | Tak |
| Spotify Connect | Tak |
| Funkcja dźwięku SpaceFit | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | WAV AIFF MP3 AAC FLAC ALAC OGG |
| Tryb nocny | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii Subwoofera | 28 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 42 W |
| Waga i rozmiary | |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 9,8 kg |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 40,3 cm |
| Wysokość produktu | 60,4 mm |
| Waga panelu głośnikowego | 5,4 kg |
| Szerokość produktu | 1110,7 mm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 21 cm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 40,3 cm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 585 mm |
| Głębokość opakowania | 277 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,9 kg |
| Szerokość opakowania | 1187 mm |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 9.1.4 kan. |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos Dolby TrueHD Dolby Digital Plus |
| Tryby korekcji | Adaptacyjny, Game Pro, Standardowy, Rozszerzenie dźwięku przestrzennego |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| HDMI in | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 17 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Active Voice Amplifier Tap Sound |
Gwarancja 3 miesiące