Producenci
Soundbar Samsung HW-Q990C (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane formaty audio | AAC OGG WAV AIFF ALAC LPCM MP3 FLAC |
| Tryb nocny | Tak |
| Q-Symphony | Tak |
| Wbudowany chromecast | Nie |
| Spotify Connect | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1232 mm |
| Wysokość produktu | 69,5 mm |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 41,3 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 11,7 kg |
| Głębokość produktu | 138 mm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 22 cm |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 41 cm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 277 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 28,2 kg |
| Wysokość opakowania | 595 mm |
| Szerokość opakowania | 1309 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 11.1.4 kan. |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby TrueHD Dolby Digital Plus Dolby Atmos |
| Moc wyjściowa (RMS) | 41 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| HDMI in | 1 |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera komponenty elektryczne – nie otwieraj obudowy. Przeczytaj i zachowaj instrukcję obsługi. Nie wystawiaj urządzenia na działanie wilgoci lub wody. |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 22 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące